Vis enkelt innlegg
Gammel 30-05-07, 15:57   #1
Kaz
Juba Juba
 
Kaz sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 2.576
Kaz imponerer mange og er sikkert smartKaz imponerer mange og er sikkert smartKaz imponerer mange og er sikkert smartKaz imponerer mange og er sikkert smartKaz imponerer mange og er sikkert smartKaz imponerer mange og er sikkert smartKaz imponerer mange og er sikkert smartKaz imponerer mange og er sikkert smart
Standard

"Strikknikk" på kunstindustrimuseumet Bergen, vel verdt å se

Jeg er ikke av de som ofte frekventerer kunstmuseum og gallerier, men har en mor som til gjengjeld er veldig opptatt av kunst. I helgen var jeg derfor med henne på åpningen av Strikknikk i Bergen. Det var en veldig spennende utstilling og har du anledning er det absolutt verdt å kikke innom. Utstillingen skal flyttes videre til Oslo også etterhvert.

Strikkingen med gravemaskiner og lyktestolper var speielt kult synes jeg, men mye annet spennende også. Fellesnevneren for utstillingen er at alle bruker strikking, og at det er et moderne uttrykk.

Magasinet skrev en artikkel i forrige uke, legger det ut her.

Kaz er ikke aktiv   Svar med sitat