Vis enkelt innlegg
Gammel 04-02-15, 21:22   #17
MegaMie
Multitaskingmaniac
 
MegaMie sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2007
Hvor: Ut mot havet
Innlegg: 4.173
Blogginnlegg: 162
MegaMie er et glitrende lys på stjernehimmelenMegaMie er et glitrende lys på stjernehimmelenMegaMie er et glitrende lys på stjernehimmelenMegaMie er et glitrende lys på stjernehimmelenMegaMie er et glitrende lys på stjernehimmelenMegaMie er et glitrende lys på stjernehimmelenMegaMie er et glitrende lys på stjernehimmelenMegaMie er et glitrende lys på stjernehimmelenMegaMie er et glitrende lys på stjernehimmelenMegaMie er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Mer kjøkken - peis eller ikke peis?

Opprinnelig lagt inn av Tallulah, her.

Gårder an å ta det trinnvis? Pusse opp kjøkkenet og la peisen stå inntil videre, evt bygge helt igjen, også åpne opp og sette inn drømmepeisen når dere har spart litt?

Jeg tror vi bør rive den nå slik at vi får støpt gulv i ett. Om vi river den senere vet vi ikke helt hvor stor den blir i forhold til den gamle og da kan det bli mye ekstraarbeid. Men vi kunne kanskje revet den, latt det stå tomt og så bestemt oss. En ting er sikkert, den gamle må vekk. Jeg blir GAL av alt vi legger fra oss der, og ikke minst hvor stor og klumpete den er.

__________________
Stor 07 Mellom 09 Mini 13
MegaMie er ikke aktiv   Svar med sitat