Vis enkelt innlegg
Gammel 10-02-15, 23:05   #1
Bloppy
Det kommer seg
 
Bloppy sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: På en gård
Innlegg: 8.808
Bloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de fleste
Standard

Hjelp! Vi skal på campingferie

Jadda!

Vi har da faktisk kjøpt oss bobil i dag. Helt uten at noen av oss har erfaring med den type ferieform. Annet enn fra da vi selv var barn. Men det er jo noen år siden, og mye er forandret. Håper vi.

Vi har lyst til å se vestlandet.

Så hvordan gjør vi dette?
Jeg har en dullion spørmål tror jeg, så gi meg alt du har.
Hva må vi ha?
Hva er helt bortkastet?
Hva slags mat er greit å lage på svært liten plass. Vi har tre gassbluss samt en liten stekeovn.
Hvor er de fineste stedene å overnatte?
Hva må vi bare få med oss? Severdigheter vi må/bør få med oss?
Vi bor sentralt på østlandet, en liten time unna Oslo. Og ingen av oss har vært vestover før. It`s a shame! I know. Men nå gjør vi i hvertfall noe med det.

Kjenner jeg er spent på uttrykket til eldste når hun kommer hjem på fredag og får vite at det ikke blir sydenferie i sommer. Hun får en uke i påsken, men dette er første året vi finner på noe annet på sommeren.

__________________
Snuppa 98
Poden 05
Bloppy er ikke aktiv   Svar med sitat