Vis enkelt innlegg
Gammel 15-04-15, 14:24   #11
GinaK
Tja...
 
GinaK sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 16.065
GinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt av
Standard

Sv: Bursdagsfeiring i Freialand

ehh, det er litt flaut å si det men minsten min var der i guttebursdag for en i klassen sin for etpar uker siden og da var det flere som spiste så mye sjokolade at de kastet opp på doen der.
Så når han kom hjem så delte han ut den sjokoladen som han fikk med hjem.

Aner ikke om det var helt ukontrollerte mengder som de kunne spise ila. runden for han pleier ikke å kaste seg over noe sånt men de ble vel litt hisset opp av hverandre. Guttene er skikkelig villbasser.

Skal høre med han etterpå, om han selv har lyst til å feire bursdagen sin på Freialand. *ond*

__________________
Gina og gutta, 2001 og 2005
Jeg eldes ikke - jeg mørner.
GinaK er ikke aktiv   Svar med sitat