Vis enkelt innlegg
Gammel 17-05-15, 19:19   #8
Cuyahoga
etterpåklokest
 
Cuyahoga sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2010
Innlegg: 7.880
Blogginnlegg: 179
Cuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvordan innrede vaskerom?

Det blir sikkert enklest med fryseskapet nederst til venstre, ja.

Polly, jeg vurderer sette tørketrommelen og vaskemaskinen under benken, ved siden av hverandre. Benken må heves da, men jeg må jo uansett bort med benken (og tilpasse den) for å få på plass fryseskapet.

Det blir knagger ved ytterdøra og skohylle under benken ved ytterdøra, men det er ikke nødvendig med kjempemye plass, for vi har inngang til et annet "henge fra seg alt mulig rart av yttertøy og sko"-rom der vi går inn fra garasjen. :bortskjemt: Døra inn til vaskerommet tror jeg ikke blir så mye brukt om vinteren, egentlig.

Cuyahoga er ikke aktiv   Svar med sitat