Vis enkelt innlegg
Gammel 07-06-07, 16:33   #11
Angelique
ღ EaRtH ღ AnGeL ღ
 
Angelique sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 7.805
Blogginnlegg: 297
Angelique har mye å være stolt avAngelique har mye å være stolt avAngelique har mye å være stolt avAngelique har mye å være stolt avAngelique har mye å være stolt avAngelique har mye å være stolt avAngelique har mye å være stolt avAngelique har mye å være stolt avAngelique har mye å være stolt avAngelique har mye å være stolt avAngelique har mye å være stolt av
Standard

Sv: Er det tabu å klage på varmen?

Jeg er i grunnen veldig glad i varme og sol, men når jeg tyranniseries av naboens katt og ikke kan ha verandadøren eller vindu åpent på soverommet i denne varman , da klager jeg!!

Katten er så frekk at det er ikke grenser, soverommet er i 2.etasje og den går opp på verandaen og sloss med vår katt som liker å være der.
Nå har jeg begynt å ha en bøtte van stående som jeg ved en anledning har kastet etter den...håper jeg fikk skremt den ekle katten vekk.

Og jeg liker katter, men ikke slike

__________________
Angelique
Angelique er ikke aktiv   Svar med sitat