Vis enkelt innlegg
Gammel 09-10-06, 18:33   #19
Mams
er grønn og fin.
 
Mams sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Akershus
Innlegg: 13.045
Blogginnlegg: 8
Mams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Unnskyld men...

Opprinnelig lagt inn av Klatremus, her.

For eksempel: Jeg har min sønn på ett år i barnehagen. Mine to venniner sier at de ikke vil ha deres barn i barnehagen fordi de kjenner noen i nær familie som jobber i barnehage, og de mener at barn ikke har godt av å gå i barnehage før de er 2 år.

Jeg mener at min svært aktive sønn har veldig godt av å gå i barnehagen og bli stimulert på ulike måter.

Hvem av oss har rett? Er det noen av oss som har rett, eller kommer det ann på hvert enkelt barn?

Selvfølgelig er du en elendig mor som utsetter din sønn for den grusomme opplevelsen å begynne i barnehagen før han er 3 år.
De må da allle vite.

(ikke jeg da, for de 2 eldste mine startet i barnehage når de var 1,5 år, minsten begynte senere for vi fikk ikke plass)

__________________
Hvordan hybelkaniner formerer seg? De bestøver hverandre selvsagt.
Mams er ikke aktiv