Tråd: Kule jeans
Vis enkelt innlegg
Gammel 25-08-15, 09:30   #6
Angelique
ღ EaRtH ღ AnGeL ღ
 
Angelique sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 7.805
Blogginnlegg: 297
Angelique har mye å være stolt avAngelique har mye å være stolt avAngelique har mye å være stolt avAngelique har mye å være stolt avAngelique har mye å være stolt avAngelique har mye å være stolt avAngelique har mye å være stolt avAngelique har mye å være stolt avAngelique har mye å være stolt avAngelique har mye å være stolt avAngelique har mye å være stolt av
Standard

Sv: Kule jeans

Enig med deg Anne. Særlig nå som jeg har blitt 50 år, er snitt og kvalitet viktig. Cohen jeans har sølvknapp og det følger med egen pusseklut til den også, kuriositet. Jeg har vært heldig og fått kjøpt mine på salg, men fasongen er like god. Dessverre er det ikke så mange som føter de, men google søk kan kanskje hjelpe deg. Viktig å prøve mange ulike modeller.
Kjøpte i sommer en Floyd capri, den var ikke av de billigste, men fy, en av de dårligste. Jeg visste det på forhånd, men bestemte meg for å gi den en tjangs. Sømmer løsner, og i det hele tatt.

__________________
Angelique
Angelique er ikke aktiv   Svar med sitat