Vis enkelt innlegg
Gammel 11-09-15, 08:11   #1
mkj
Off the map.
 
mkj sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 14.142
Blogginnlegg: 10
mkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt av
Standard

70-årsdag - gave

Min svigermor fyller snart 70 og jeg aner ikke hva vi skal kjøpe.

Pris fra 1000 og oppover (vi er evt flere som kan spleise)

Hun reiser mye og kjøper seg relativt dyre klær selv.
Hun er alene, og det vanskeliggjør opplevelsesgaver synes jeg.
Opptatt av bøker, sport og litt politikk
Har alt.

Vi la sammen til en iPad til jul i fjor. Hadde jeg trodd at hun ville blitt glad for en iPhone så hadde vi kanskje kjøpt det, men det tror jeg ikke hun ser poenget med.

Kanskje et nytt digitalkamera? Tror hun har et som er 10+ år gammelt. Er det noen som har forslag til et som tar bra bilder og er veldig lett å bruke?

Tar også i mot alle andre gode og mindre gode tips med en takk. Hva har dere selv kjøpt til mødre og svigermødre på samme alder?

__________________
røverunger 03 og 08
mkj er ikke aktiv   Svar med sitat