Vis enkelt innlegg
Gammel 14-10-15, 16:00   #8
Neket
Har diplom
 
Neket sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 14.708
Neket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt av
Standard

Sv: Økonomi og ungdom

Min 13-åring får penger hvis hun gjør ting utover det vanlige. Hun har en liste med ting hun kan gjøre, pluss pris. Klippe gress f.eks, vaske bad, osv. Hun gjør fint lite, så det blir billig for oss.

Jeg fikk 200 kr i uka når jeg var tenåring (i steinalderen) for å vaske huset hver lørdag, så jeg syns ikke det er så voldsomt mye? Jeg fikk jo mye mer for 200-lappen min enn man gjør nå. Ikke at jeg mener at man bør gi mer altså - absolutt ikke!

Neket er ikke aktiv   Svar med sitat