Vis enkelt innlegg
Gammel 16-10-15, 19:47   #33
Drømmedama
keep on dreaming
 
Drømmedama sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2010
Innlegg: 4.889
Drømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Nostalgitripp fra barndommen

Opprinnelig lagt inn av Syrinx, her.

Bilferie med Reiseradioen på skurrete radio. "Ole Olsen som kjører en brun Volvo nedover Gudbrandsdalen bes ringe hjem snarest", kjempespennende å se etter bilen og ikke minst fundere på hvorfor han måtte ringe.

Vi dro på campingferie i Sverige, og når vi kom til ny campingplass sjekka vi alltid oppslagstavla for å se etter beskjeder fra andre campingturister hjemmefra. Det var slik det vi (eller de voksne rettere sagt) kommuniserte og avtalte hvilken campingplass man skulle treffes på.

På vinteren skjedde det at vi gikk på ski hjem fra skolen. Knappe 2 km langs bilvei, men det var så mye snø i grøfta og lite biler på veien at det var topp skiløype der.

Å få sin egen, oransje kombisykkel. Arvesykkel, men den var helt fantastisk.

Oransje kombisykkel!

Drømmedama er ikke aktiv   Svar med sitat