Vis enkelt innlegg
Gammel 12-11-15, 12:35   #11
noen
This is normal!
 
noen sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Hvor: Utenfor Sverige
Innlegg: 10.438
Blogginnlegg: 129
noen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Damenes aften på Bohus

Opprinnelig lagt inn av 007, her.

Dere som synes dette er teit og som ikke er interessert i trender og interiør: Dere er ikke i målgruppen! Så selvsagt er ikke Damenes aften på Bohus noe for dere.
Damenes aften er for damer som ønsker å kikke på ting uten menn tilstede, og da kanskje mer interiør enn møbler.

Men det er da ikke undertøy de skal kikke på eller noe annet intimt. Og det finnes menn som er interessert i trender og interiør. Kunne de ikke invitert til Trend- og interiøraften i stedet?

__________________
There is a crack in everything. That's how the light gets in. (Leonard Cohen, 1992)
noen er ikke aktiv   Svar med sitat