Vis enkelt innlegg
Gammel 13-11-15, 19:13   #74
noen
This is normal!
 
noen sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Hvor: Utenfor Sverige
Innlegg: 10.438
Blogginnlegg: 129
noen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvorfor jeg synes Damenes aften på Bohus er et arrangement folk kan droppe å delt

"Teit" begynner å blekne litt i forhold til ord de som er uenige med meg bruker. Men jeg tåler det jeg altså.

Opprinnelig lagt inn av Agent Scully, her.

Så det finnes ingen samlende karakteristikker for gruppen "kvinner" og vi skal fra nå av totalt slutte å bruke begrepet "kvinner" og heller bruke "individ"?

Hvis du har lest det jeg skriver, bør du ha sett at jeg ikke mener det. Men jeg klarer ikke finne veldig mange samlende karakteristikker for gruppen "kvinner" eller gruppen "menn" ut over rent biologiske. Hvilke er det du tenker på, og når vil det være et behov for slike karakteristikker? Jeg spør ikke for å være snipete altså, jeg er åpen for at det kan være noe jeg ikke har tenkt på.

__________________
There is a crack in everything. That's how the light gets in. (Leonard Cohen, 1992)

Sist redigert av noen : 13-11-15 kl 19:19.
noen er ikke aktiv   Svar med sitat