Vis enkelt innlegg
Gammel 13-12-15, 22:42   #18
Nera
Pandemonium
 
Nera sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2008
Innlegg: 7.110
Nera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Gavehjelp? Hvilken sminke og hvilke merker til jenter på 15, 16 og 18 år?

Opprinnelig lagt inn av Veslemøya, her.

Kicks tror jeg faktisk vi har inne i byen. Kanskje tryggere å dra dit enn å bestille på nett. Tusen takk for hjelp alle sammen! Nå skal jeg sette meg ned og skrive ned.

Urban Decay får du vel bare på Steen&Strøm i Oslo, og ellers hos Kicks på nett. I distriktet har Kicks Smashbox, og da er øyeskyggepalettene et godt tips. De ligger på rundt 400 kroner, pluss minus.

__________________
There's a fine line between wrong and visionary. Unfortunately, you have to be a visionary to see it.
2009 2012
Nera er aktiv nå   Svar med sitat