Vis enkelt innlegg
Gammel 20-01-16, 16:05   #12
frukt
finner ut av mye
 
frukt sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2013
Innlegg: 25.114
Blogginnlegg: 267
frukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt av
Standard

Sv: Erfaringer med innekatt?

Opprinnelig lagt inn av Niobe, her.

Ja, det stod mellom ragdoll og hellig birma, faktisk. Birmaen gikk av seieren fordi den er ganske mye mindre enn ragdollen (jeg er ikke så stor, jeg heller), visstnok ikke like pratsom som ragdollen, og så er det flere oppdrettere av birma og litt mer å velge i.

Aha. Nydelige katter de og. Ja, greit å ha en katt som ikke er så pratsom. Ene katten min er mer pratsom enn de fleste katter så jeg skal ihvertfall aldri ha siameser.

Selv har jeg veldig lyst på en singapura, men nå har jeg to og trenger i grunnen ikke flere tror jeg.

frukt er ikke aktiv   Svar med sitat