Tråd: Playdate
Vis enkelt innlegg
Gammel 02-05-16, 12:52   #118
Chablis
Drømmer
 
Medlem siden: Dec 2006
Hvor: Ved vannet
Innlegg: 19.038
Blogginnlegg: 22
Chablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt av
Standard

Sv: Playdate

Opprinnelig lagt inn av Lille*My, her.

Hvis man er veldig usikker på en sak, og trenger å høre andres mening, så er det kanskje ikke så unormalt å melde seg inn på et forum for å spørre der. Diskusjonen rusler og går, og man gir svar på de tilbakemeldingene man får. Når mange medlemmer hiver seg inn i diskusjonen, mener du da at hun skulle meldt seg ut, og ikke deltatt lenger, fordi hun hadde skrevet nok meldinger? Gå inn i andre tråder og delta i x antall andre diskusjoner (hvor mange, og hvilke?) for å være kvalifisert til å svare videre i sin egen tråd? Ja, for alle innleggene er jo i den samme tråden. Hadde hun startet 52 tråder om det samme temaet skulle jeg vært enig med deg.

For å være ærlig synes jeg også at du har vært unødvendig mye surpomp i denne diskusjonen her. Du har vist minst like mye negative holdninger som HI selv.

Du sa det jeg tenkte. :jupp


Om man lurer på noe må det være greit å starte tråd om det og i tillegg svare på spørsmålene som kommer.

Chablis er ikke aktiv   Svar med sitat