Vis enkelt innlegg
Gammel 25-05-16, 12:28   #2
Luftslottet
geskjeftig
 
Luftslottet sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2008
Innlegg: 8.291
Blogginnlegg: 271
Luftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Barn som ødelegger

Den lampa kunne jeg fint veltet helt selv. :kløne:

Syns det er zpezielt av hotellet å kreve betaling, det er iallfall ikke imøtekommende mot kundene. Stor, knuselig lampe tenker jeg at hotellet bør regne med noe svinn på, akkurat som de gjør med annet inventar.

Men, om det hadde vært min unge, ville jeg nok tilbudt meg å betale, tatt det på reiseforsikringa og stille og rolig latt være å legge igjen mer penger der noen sinne, om de faktisk tok imot pengene.

__________________
I like big books and I cannot lie.

Stjernekikkeren 08 + Alkymisten 11
Luftslottet er ikke aktiv   Svar med sitat