Vis enkelt innlegg
Gammel 05-06-16, 21:56   #23
Snippa
Jo flere jo bedre...
 
Snippa sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 6.150
Snippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Når får barn barbere leggene sine?

Opprinnelig lagt inn av Filifjonka, her.

Men HAR hun masse hår på leggene? Hvis hun ikke har det, og bare vil være "voksen", så hadde jeg virkelig prøvd å utsette det. Jeg angrer fortsatt på at jeg ble påvirket av venninner til å barbere leggene da jeg var 19-20. Før det hadde jeg bare såvidt synlige små lyse dun. Det ble mer da jeg begynte å barbere.

Me too. Fikk beskjed av venninne om at jeg MÅTTE barbere leggene før jeg gifta meg, og da gikk det fra lyse dun til svarte hår.

Ellers: mine 11-åringer har ikke bedt om å få gjøre det, og med mindre det er en mørk skog hadde jeg sagt nei.

Snippa er ikke aktiv   Svar med sitat