Vis enkelt innlegg
Gammel 06-09-16, 20:31   #52
Serafin
Bør lage seg en tittel selv
 
Serafin sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Innlegg: 9.505
Blogginnlegg: 219
Serafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Pomeranian(?) eller andre småhunder - noen som har?

Jeg hadde malteser fra 1999 - 2010. Da var han en gammel mann med dårlige tenner og dårlig syn som knapt spiste.

Maltesere er herlige, men jeg tror ikke jeg hadde gått på det en gang til, med tanke på pelsstellet. De skal jo egentlig se ut som små "barbiehunder". Jeg klippet min da etterhvert, da jeg ble gal av all kammingen.
Men de røyter ikke, og han var en rolig og bedagelig kar, helt frem til han ble forsøkt spist av en siberian husky to ganger. (jada, to ganger. Samme huskyen). Etter det ble han litt mer redd av seg, men trodde selv at han var på størrelse med en isbjørn.

__________________
--
Bonusgutten 06
Storebror 07
Lillesøster 09
Serafin er ikke aktiv   Svar med sitat