Vis enkelt innlegg
Gammel 27-10-16, 14:15   #1
Robyn
⭐️⭐️⭐️
 
Robyn sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2008
Innlegg: 9.071
Blogginnlegg: 2
Robyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de fleste
Standard

Male soverommet, fargehjelp

Hele leiligheten er sørgelig hvit. Jeg syns det er flatt, kjedelig og livløst selv om leiligheten er under et halvt år gsmmel og malingen fortsatt pen.

Tenkte starte med soverommet siden det er minst farlig å gå på en smell der.
Har sett meg ut fargene deco blue, kveldshimmel, St. pauls blue og linblå.
De to første og to siste skal passe fint til hverandre så jeg lurer litt på å kjøre to farger siden de mørkeste er ganske så mørke. Den mørkeste på veggen bak sengen (og rett frem når man kommer inn i rommet).

Tips, råd eller meninger? En mørk vegg og 3(2) lyse? Eller alt i samme farge? Den ene veggen er det skyvedørsgarderobe på (hvit og speil) så den blir ikke malt.

__________________
1996 & 2002
"Det har jeg aldri gjort før...
Så det tror jeg sikkert jeg kan klare..."
-Pippi

Sist redigert av Robyn : 04-01-17 kl 00:15.
Robyn er ikke aktiv   Svar med sitat