Sv: Hjelp til Spania-ferie
Opprinnelig lagt inn av Palmen, her.
Har sendt deg en link på prikk. Fastlandsspania er supert, men jeg ville undersøkt området. Vi leide en leilighet en time sør for Alicante for et par år siden, leiligheten var helt super men vi likte ikke området, blant annet fordi alle restauranter og hyggelige utesteder lå kliss oppi motorveien.
Nå har vi fast tilholdssted 45 minutter sør for Malaga, og stortrives i området. Stille og rolig, værsikkert og alt du trenger i nærheten.
Har dere noe ledig i sommer i deres leilighet, Palmen? Sender du meg en PM med link igjen? Fortsatt ikke fått bestilt sommerferie, jeg begynner å bli desperat, eldste vil til syden og vi likte oss godt i Spania nå i påsken men kan godt tenke oss å forsøke oss på en ny by.
__________________
05 og 08
|