Vis enkelt innlegg
Gammel 05-12-17, 19:14   #166
Nextlife
Rockesøster
 
Nextlife sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2010
Innlegg: 9.515
Blogginnlegg: 1
Nextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvor dyp utringing er ok på julebord?

Opprinnelig lagt inn av Katta, her.

Hvorfor skal man ønske å vise frem de mer seksuelt relaterte delene av kroppen dersom det ikke er for å fremstille seg selv som objekt på et eller annet plan? (Det betyr ikke at det er greit å klå på noe vis.)

Seksuelt relaterte deler av kroppen? Hva er definisjonen på det da?

Om jeg skal ta meg selv som eksempel så ville jeg kun definert det som mitt kjønnsorgan, og det ville jeg nok strevd hardt med å vise frem.
For meg er ikke pupper mer seksuelt relatert enn albuekroken, og for såvidt ikke lårene mine heller.

__________________
I'm happy, hope you're happy too
Nextlife er ikke aktiv   Svar med sitat