Vis enkelt innlegg
Gammel 05-12-17, 21:09   #10
rine
Halloen!
 
rine sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 20.392
rine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvor dyp utringing er ok på julebord?

Opprinnelig lagt inn av Katta, her.

Fordi jeg ikke tror det minste på at man kler seg i miniskjørt og viser kløft bare fordi man synes sånne klær er så behagelig. Altså jeg tror ikke på at de som velger disse klærne ønsker å bli oversett. Da hadde de valgt andre klær som er vesentlig bedre å ha på seg. Men selvsagt er det greit å sende sånne signaler uten at det skal være noe galt og uten at noen skal ta det som en invitasjon til overgrep.

At alle skal behandles med respekt og at man ikke tenker at man inviterer til noe er noe annet. Det er en selvfølge.

Enig i dette, tror heller ikke "behagelig" er hovedfokuset når man velger skyhøye hæler, navleutringing og miniskjørt, man ønsker nok å bli sett i større grad enn om man velger bukse og høyhalset genser. Not that there is anything wrong with that.

rine er ikke aktiv   Svar med sitat