Vis enkelt innlegg
Gammel 31-07-07, 08:53   #12
Fruktflua
Sperret
 
Medlem siden: Jun 2007
Hvor: Down by the water
Innlegg: 6.377
Fruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Nå skal Johnny

Opprinnelig lagt inn av glitterchick, her.

Nei, det var derfor jeg skrev enten.

Depp og Thompson var for øvrig gode venner, og Depp var veldig sentral i begravelsen hans som bl.a. besto av å skyte asken hans ut av en kanon.


Til poenget;

Nettopp på grunn av deres kameratskap (som jeg visste om), og Johnnys evne til å spille varierende karakterer, så tror jeg han passer utmerket til å spille Thompson.
Nå skal jeg sporenstreks se om jeg kan få kjøpt filmen ( Fear and loathing in Las Vegas) på nettet as we speak. Må jo se den føler jeg nå.

Fruktflua er ikke aktiv   Svar med sitat