Vis enkelt innlegg
Gammel 31-07-07, 09:49   #25
Frost
Bør lage seg en tittel selv
 
Frost sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Tromsø
Innlegg: 2.897
Frost imponerer mange og er sikkert smartFrost imponerer mange og er sikkert smartFrost imponerer mange og er sikkert smartFrost imponerer mange og er sikkert smartFrost imponerer mange og er sikkert smartFrost imponerer mange og er sikkert smartFrost imponerer mange og er sikkert smartFrost imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Tips til fin hvitfarge på veggene

Opprinnelig lagt inn av Busymum, her.

Hvit narciss er den fargen interiørdesignerne sverger til. Den tar opp alle farger, og er forskjellig alt etter farger i interiør til lyset og lyssetting. Noen i min venninnegjeng synes den kan bli litt for gul etter deres smak, noe jeg ikke forstår.

Egghvit er den fargen man oftest maler lister/dører. Vi har den fargen på dører og lister, samt på huset utvendig.

Hos oss ble den orange. Den passet overhode ikke til creme kjøkkeninnredning heller. I kjøkkenbutikken hadde de den farven mot denne kjøkkeninnredningen, og det så flott ut, men ikke hos oss.


Jeg liker Claro, den er nydelig, ikke helt hvit, og ikke "farget". Jeg liker også benhvit, den har litt gulskjær.

Frost er ikke aktiv   Svar med sitat