Vis enkelt innlegg
Gammel 29-08-19, 10:36   #3
Tjorven
ej ikke møjkets heije
 
Tjorven sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 41.884
Blogginnlegg: 181
Tjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Flerbruk: høye eller lave tursko til tenåring?

Jeg foretrekker høye tursko siden det støtter anklene. Nå er det vel egentlig jeg som trenger mest ankelstøtte, men siden jeg tenker at ungene slekter på sin mor så kjøper jeg høye tursko til ungene også. Særlig i steinete terreng i fjellet er det veldig ålreit.

Men det avhenger jo av bruksområdet. De blir mer klumpete og varmere. Hvis dere nesten bare går i skog og i fint vær, så trenger de ikke høyden.

__________________
Snuppa 05, Knerten 07
Tjorven er ikke aktiv   Svar med sitat