Vis enkelt innlegg
Gammel 24-10-19, 13:10   #6
Eia
Permakulturell
 
Eia sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Telemark
Innlegg: 6.055
Blogginnlegg: 125
Eia er et navn som alle kjenner tilEia er et navn som alle kjenner tilEia er et navn som alle kjenner tilEia er et navn som alle kjenner tilEia er et navn som alle kjenner tilEia er et navn som alle kjenner tilEia er et navn som alle kjenner tilEia er et navn som alle kjenner tilEia er et navn som alle kjenner tilEia er et navn som alle kjenner tilEia er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Hvem gjør hva?

I sum jevnt fordelt her, tror jeg. Men jeg overraskes over at andre reagerer på at jeg har hovedansvaret for plenklipp, for eksempel. Og at jeg også skifter dekk. Og at mannen lager mat ca. 50 % (eller så ofte jeg slipper han til - jeg er mer opptatt av sunn-økologisk-mat-fra-bunnen-av enn han er ).

Tar vi med vedlikehold på hus er vi også ganske like, dvs. motvillige. Tar vi med vedproduksjon til vinterforbruk leder mannen. Tar vi så med frivillig organisasjonsjobbing er vi likt igjen, om enn feministskjevt.

__________________
"Vi leser for å vite at vi ikke er alene." C.S. Lewis
Eia er ikke aktiv   Svar med sitat