Vis enkelt innlegg
Gammel 25-11-19, 12:32   #12
C3PO
Earthling
 
C3PO sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Hvor: Oslo
Innlegg: 5.107
C3PO er et glitrende lys på stjernehimmelenC3PO er et glitrende lys på stjernehimmelenC3PO er et glitrende lys på stjernehimmelenC3PO er et glitrende lys på stjernehimmelenC3PO er et glitrende lys på stjernehimmelenC3PO er et glitrende lys på stjernehimmelenC3PO er et glitrende lys på stjernehimmelenC3PO er et glitrende lys på stjernehimmelenC3PO er et glitrende lys på stjernehimmelenC3PO er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Når lønner det seg å kjøpe flybilletter til Australia? Og hvor bestiller man dem?

Vi skal til New Zealand neste sommer, og det jeg gjorde var å ta et søk på prisene i september, som er vel lavsesong. Så har jeg fulgt med en stund, til tross for rådet om 60 dager før. Plutselig var det billetter ute til under målpriset mitt, så da måtte jeg bare kjøpe. Så kanskje kan samme strategi fungere for deg? Sette deg et målpris, og kjøpe billetter når prisnivået kommer dit.

Noe annet jeg har gjort i forkant er å melde meg på flyselskapenes mailinglister - men dette har ført til en stor økning i spam. Jeg kan da fortelle deg at Quantas feirer 100 år, og har mye tilbud for tiden.

C3PO er ikke aktiv   Svar med sitat