Vis enkelt innlegg
Gammel 15-06-20, 13:37   #9
Heilo
Fjellpiper
 
Heilo sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2009
Innlegg: 6.311
Blogginnlegg: 321
Heilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt av
Standard

Sv: Reise i disse korona-tider?

Det ser ut til at hele familien på fire må reise til Polen i september. Nær familie gifter seg. Jeg har hele tida tenkt at det naturlige ville være å utsette men når brudeparet ikke tenker det så ser jeg ikke noe alternativ til å reise. Dessverre.

Planen var opprinnelig å ta en uke, leie leilighet, og utforske Warszawa. Flybillettene er dyre, overnatting relativt billig enda. Men jeg har oppfattet det sånn at Polen har maskepåbud. Hvor kult er det egentlig å være turist da?

Hva ville FP-orakelet ha gjort?

Heilo er ikke aktiv   Svar med sitat