Tråd: Haddy og boka
Vis enkelt innlegg
Gammel 28-08-20, 13:10   #502
Luftslottet
geskjeftig
 
Luftslottet sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2008
Innlegg: 8.299
Blogginnlegg: 271
Luftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Haddy og boka

Opprinnelig lagt inn av Ine, her.

Kan du fortelle litt mer, var Førde en del av en slik kultur?

Alle var det, ser det ut til, men Førde blir beskrevet som en notorisk skjørtejeger, og jaktmarkene var partiet. Det var ganske mange nedverdigende, men spissfindige kommentarer til f.eks. Gro nevnt i boka.

Dette er jo ikke en bok som handler om metoo direkte, den er en slags hyllest av Førde, men det er flere av episodene og anekdotene i denne boka som gjør at jeg får behov for en dusj.

__________________
I like big books and I cannot lie.

Stjernekikkeren 08 + Alkymisten 11
Luftslottet er ikke aktiv   Svar med sitat