Vis enkelt innlegg
Gammel 12-10-20, 22:32   #3
Cuyahoga
etterpåklokest
 
Cuyahoga sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2010
Innlegg: 7.880
Blogginnlegg: 179
Cuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt av
Standard

Sv: Strikker sokker, trenger litt råd

Opprinnelig lagt inn av Tjorven, her.

Nå kjenner ikke jeg akkurat den oppskriften, men jeg er enig i at dette er en vanlig problemstilling med sokker. Jeg pleier å strikke hælklaffen bittelitt lenger og hente opp litt flere masker langs sidene enn det oppskriften tilsier. Da blir de litt letter å få på.

Ja, det høres jo egentlig fornuftig ut. Jeg er bare ikke dreven nok til å helt pønske ut hvordan jeg best kan «modde» meg fram til noe som funker. Men det kan jeg prøve på den jeg strikker nå.

Cuyahoga er ikke aktiv   Svar med sitat