Sv: Kirkerudbakken eller Lommedalen for å få med barnet helt opp?
Opprinnelig lagt inn av Timar, her.
Pussig overskrift, kanskje. Jeg lurer på å stikke på slalom med 8- åringen i dag. Det er mange år siden ans første slalåmtur, men det har som regel bare blitt et par turer I løpet av sesongen, så han starter litt på scratch hver gang.
Vi har vært i Kolsåsbakken i år, da var han happy med å være i barnebakken, men det var jo så mye kø at det knapt ble kjøring. Jeg tørr ikke helt å ta t-kroken i Kolsåsbakken sammen med en som er så mye kortere, siden det er et veldig bratt heng på vei opp.
Derfor, er det noen av dere som kan anbefale enten Lommedalen eller Kirkerudbakken for å få ham med i storbanken? Er det t-kroker i begge bakkene? Bratt?
Lommedalen har t-krok. Ikke veldig bratt, kun et strekk i midten som kanskje kan klassifiseres som noe i nærheten av bratt.
__________________
Oslo78 - verdens heldigste mamma til Storebror 04, Storesøster 06 og Lillebror 10
|