Tråd: Hønsesnakk
Vis enkelt innlegg
Gammel 20-02-21, 23:49   #5
Hannah
tankefull
 
Hannah sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Innlegg: 4.227
Blogginnlegg: 111
Hannah er virkelig godt liktHannah er virkelig godt liktHannah er virkelig godt liktHannah er virkelig godt liktHannah er virkelig godt liktHannah er virkelig godt liktHannah er virkelig godt liktHannah er virkelig godt liktHannah er virkelig godt liktHannah er virkelig godt likt
Standard

Sv: Hønsesnakk

Opprinnelig lagt inn av Charlie, her.

Har litt lyst på høner. Det som avholder meg er 1. musefrekvens og 2. livets exit. Avliver dere høner selv?

Vi fikk en nabo til å avlive og hjelpe oss å slakte den hissige hanen vår. Tror nok jeg og mannen klarer å ta oss av de digre hanene vi har nå, etter å ha sett på hvordan naboen gjorde det.

Minstemor som da var 5 år var med på hele prosessen, og jublet da sinnataggen av en hane ble vlivet. Han var veldig lite populær siden han fløy på alle som nærmet seg hønene hans.
Dagen etter ble hanen spist til middag, og minstemor syns det var helt greit å spise hanen.

Hannah er ikke aktiv   Svar med sitat