Vis enkelt innlegg
Gammel 28-02-21, 21:21   #11
Carrera
Må man ha en tittel?
 
Carrera sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 9.539
Carrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt av
Standard

Sv: Ødelagt dunjakke?

Opprinnelig lagt inn av Madicken, her.

Dette stemmer nok, men jeg har en irriterende trommel som sier at nok er nok, piper og stopper når tøyet er tørt. Eller "tørt". Jeg setter den på igjen, men den stopper etter kort tid.

Er du sikker på at trommelen ikke har et program hvor du kan stille inn ønsket tid? Det er det på vår. Er bilde av en klokke på programvelgeren, og så kan jeg stille inn hvor lenge jeg ønsker at den skal kjøre.

__________________
All of these lines across my face
Tell you the story of who I am
So many stories of where I've been
And how I got to where I am
Carrera er ikke aktiv   Svar med sitat