Vis enkelt innlegg
Gammel 20-03-21, 20:30   #40
millact
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 52.609
millact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Hva tenkte du da koronaen kom for alvor?

Opprinnelig lagt inn av Maverick, her.

På denne tiden i fjor fikk jeg høre at jeg var ekstremt pessimistisk som ikke trodde vi var i gang igjen før i september 2020. Jaja.

Jeg satt på foreldremøte i høst for 10.klassingen og skulle fortelle at vi ikke så for oss å kunne dra på klassetur til Oslo og at turen uansett var utsatt til april. Fikk høre «kanskje situasjonen er mye bedre på nyåret».

__________________
05 og 08
millact er ikke aktiv   Svar med sitat