Tråd: Ny sveis?
Vis enkelt innlegg
Gammel 16-08-07, 16:49   #2
Miromurr
Tøff i frakk
 
Miromurr sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Innlegg: 5.034
Miromurr er et navn som alle kjenner tilMiromurr er et navn som alle kjenner tilMiromurr er et navn som alle kjenner tilMiromurr er et navn som alle kjenner tilMiromurr er et navn som alle kjenner tilMiromurr er et navn som alle kjenner tilMiromurr er et navn som alle kjenner tilMiromurr er et navn som alle kjenner tilMiromurr er et navn som alle kjenner tilMiromurr er et navn som alle kjenner tilMiromurr er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Ny sveis?

Jeg mister også masse hår, har klippet lugg for at det ikke skal synes så godt i "vikene". Og så er det jo in med lugg, men det er kanskje ikke så heldig med en stor tung lugg dersom du har et lite ansikt.

Har sett mange med korte bob-frisyrer for tiden, og det er kjempefint, men det kan vel også bli litt vanskelig dersom krøllene ikke samarbeider?

__________________
Rabalder -07, Sjarmøren -09, Mini -17
Join the nerds, we have pi
Miromurr er ikke aktiv   Svar med sitat