Vis enkelt innlegg
Gammel 11-01-22, 11:36   #20
Cuyahoga
etterpåklokest
 
Cuyahoga sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2010
Innlegg: 7.880
Blogginnlegg: 179
Cuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt av
Standard

Sv: Oppbevaring av ytterklær og sko

Forslaget om garderobestang og hengere er bra, for man får plass til mer enn med knagger. Vi har to rekker over hverandre, hvor de i familien som er høyere enn meg bruker den øverste rekka.

Sko derimot, der har jeg resignert. Antallet skopar i størrelse 37 (som er mine og familiens minste) og oppover som er i jevnlig bruk er helt ellevilt. Det eneste jeg har lykkes med er faste plasser til skisko, skøyter, tursko og treningssko.

Cuyahoga er ikke aktiv   Svar med sitat