Brighton
Det ser ut til at jeg skal til Brighton ca 10 dg i slutten av oktober. Noen som kjenner området som vil gi meg litt tips? Vil jeg bo i sentrum eller litt utenfor?
Jeg kunne veldig gjerne tenkt meg skikkelig koselig britisk cottage på en klippe eller et eller annet sted, men det må være enkelt å komme seg til byen, butikk etc. Jeg leier ikke bil, så kanskje ikke så enkelt å innfri?
Noe å oppleve i området? Jeg har i utgangspunktet ikke tenkt til å shoppe-shoppe altså, men har Brighton det meste liksom? Jeg har, som dere kanskje skjønner, ikke vært der før Jeg ser at byen har en nydelig strandlinje, og jeg elsker å titte på havet og bare slappe av, så egentlig så burde jeg kanskje heller vært der på sommerstid for jeg ser for meg at senhøstes kan være relativt rufsete i været - men jeg elsker vær da, så det går sikkert finfint.
Fortell meg det jeg trenger å vite om Brighton 
__________________
For every shadow, no matter how deep, is threatened by morning light.
Isabel/Izzi Creo
Sist redigert av IzziCreo : 14-07-22 kl 17:29.
|