Vis enkelt innlegg
Gammel 14-09-22, 15:57   #19
ingling
Bør lage seg en tittel selv
 
ingling sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2009
Hvor: Akershus
Innlegg: 15.295
Blogginnlegg: 533
ingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt av
Standard

Sv: Lærerstreiken

Her er barneskolen allerede berørt, og ut i fra den oversikten vil det vel sikkert øke neste uke. Nå gjelder det bare et av mine barn siden det andre går på privatskole, og hun er uansett mye hjemme av andre årsaker, men det hjelper jo ikke akkurat på tilværelsen til et barn med autisme at det er masse endringer, det gjør ikke det. Og som mor til et barn med to års ufrivillig skolefravær hvor problematikken startet etter koronahjemmeskole (selv om det er mange årsaker bak) forstår jeg så godt de foreldrene som endelig har fått barna tilbake til skolen, og så skjer dette.

Det sagt, jeg klandrer ikke lærerne og støtter streiken. Jeg bare håper det snart er mulig å komme til en god løsning, for alles skyld.

__________________
Juni 2011 og januar 2013
ingling er ikke aktiv   Svar med sitat