Vis enkelt innlegg
Gammel 11-10-22, 12:59   #10
Nenne
Introvert optimist
 
Nenne sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Telemark
Innlegg: 24.519
Blogginnlegg: 202
Nenne har et rykte de fleste bare kan drømme omNenne har et rykte de fleste bare kan drømme omNenne har et rykte de fleste bare kan drømme omNenne har et rykte de fleste bare kan drømme omNenne har et rykte de fleste bare kan drømme omNenne har et rykte de fleste bare kan drømme omNenne har et rykte de fleste bare kan drømme omNenne har et rykte de fleste bare kan drømme omNenne har et rykte de fleste bare kan drømme omNenne har et rykte de fleste bare kan drømme omNenne har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Skader leiebil

Opprinnelig lagt inn av Timar, her.

Jeg ville bedt om dokumentasjon på at bilen ble sjekket etter forrige leier, og ymtet frampå at Forbrukerrådet ville få saken til gjennomsyn hvis de ikke ga seg.

Det at forsikringen tar hele regningen er ikke udelt bra, altså. Tipper mange bare gir seg på slike ting når de ikke får regningen selv. Noe som gir dyrere forsikring for oss alle.

Alt dette!

De må dokumentere at samme undersøkelse ble gjort før dere fikk bilen også. Denne feilen har jo garantert ingen oppdaget selv om de har gått nøye over bilen før den er tatt i bruk. Så de kan jo tjene på samme feilen mange ganger om de virkelig er useriøse.

__________________
Nenne

Storesøster (juli -99), Storebror (mars -02), Lillebror (oktober -04)
Nenne er ikke aktiv   Svar med sitat