Vis enkelt innlegg
Gammel 06-11-22, 14:27   #18
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.078
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Beste jerngryte?

Vi har ei god jerngryte uten emalje, jeg lager ikke hvitbdaus i den (sikkert fordi jeg ikke laget frikase?) men den funker finfint til sosakjøtt (kjøtt i mørke (?))

Jeg burde brukt den oftere, men den står i kjelleren og hentes bare frem til store anledninger også er det mer styr å vaske den (mye fordi den er stor og tung, men også fordi den jo ikke går i oppvaskmaskin som det meste annet)

Men god er den

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv   Svar med sitat