Tråd: Banner du?
Vis enkelt innlegg
Gammel 25-08-07, 10:31   #11
Libra
Bør lage seg en tittel selv
 
Libra sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2007
Innlegg: 5.522
Blogginnlegg: 51
Libra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Banner du?

Banning for meg er vel i hovedsak faen, satan, hælvete, jævlig, forpult, hæstkuk og fetta Bare sånn kort oppsumert Men, det er vel de 4 første som er hyppigst i bruk.

Som tidligere sagt: Jeg er finnmarking, så gloser har jeg flust av. Men, når det er sagt, jeg har moderert meg kraftig. Mens guttungen var liten var jeg veldig påpasselig på å ikke banne så han hørte det, det resulterte jo forsåvidt i at ordene ikke fikk så stor plass i språket mitt. Men, det har kommet snikende tilbake. Når jeg slår meg, når ting går på tverke eller hvis jeg blir rykende sint for noe (pst... jeg er veldig sjelden sint altså )

Guttungen er forøvrig informert om at banne er noen han også kan få lov til å gjøre når han blir finnmarking og ikke et sekund før det.

Libra er ikke aktiv   Svar med sitat