Vis enkelt innlegg
Gammel 09-02-23, 11:50   #11
liefje
Musk
 
liefje sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 8.023
liefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Gruffetråden 13

Opprinnelig lagt inn av Tjorven, her.

Jeg var på jobbreise i Tyskland i går. Et lite øyeblikk stod jeg i en solvegg og kjente at sola skikkelig varmet. Det var ikke is og holke å se noe sted. Det var FANTASTISK!

Jeg er så innmari mye mer glad i alle andre årstider enn vinteren.

Utrolig enig!

Jeg bodde nesten 20 år i Nederland og Tyskland. Det kunne være iskaldt i februar, type -10-15, men det var sjelden. Kom det snø, var det eksotisk og alle løp ut for å kjøpe kjelker og ake på 2-3 cm snø. Som oftest var februar tilnærmet en vårmåned, sånn med de aller første tegnene på at våren var på vei. Ååååå hvor jeg savner det.

liefje er ikke aktiv