Vis enkelt innlegg
Gammel 23-02-23, 13:16   #615
Floksa
can-jur
 
Floksa sin avatar
 
Medlem siden: May 2009
Hvor: Vinterland
Innlegg: 18.100
Blogginnlegg: 121
Floksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Såpekassetråden #4

Folk_som_ikke_kan_kjøre_bil!!!!!
Det må jo, for faen, kunne gå an å avpasser farten etter forholdene? Fartsgrensa er MAKS tillatte hastighet under optimale forhold. Det er ikke en minimumshastighet eller veiledende.
Er fartsgrensa 80km/t så betyr snø og is i veibanen at du IKKE skal kjøre i 80 i alle svingene men avpasse farten?!?
Er folk blitt helt stappteite? Når forsikringsselskap, politi og veivesen må gå ut å advare folk fordi det skal komme snø! SNØ!!! I føkkings Norge. Senk farten din idiot!!!!

Ja, veien vår var stengt tre ganger i går, siste gangen fra halv sju til ti. Jeg gikk glipp av et møte fordi en IDIOT ikke gadd å avpasse farten. Og han som kom imot berget livet med ren flaks. Det foregår et stort veiarbeid her og farten er satt med til 50km/t. Haha!! Det betyr at man, om man er heldig, kan slippe unna med å kjøre i 70 uten år få en trailer på 50t i ræva som blinker og tuter.
Da politiet hadde kontroll tok de 17 stk i løpet av en time.
Det er laget en ekstra sving for å dempe farten (det smalt det i går) og 1/3 av trailerene kjører bare over i motsatt felt å unngår dermed å sette ned farten.

__________________
F-I-R-E

Bokhyllen er den stige, hvorved du bliver din overmanns lige - Henrik Wergeland
Floksa er ikke aktiv   Svar med sitat