Vis enkelt innlegg
Gammel 13-07-23, 22:43   #9
Lille meg
ihuga feminist
 
Lille meg sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2010
Innlegg: 6.528
Lille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt av
Standard

Sv: Bra kjeler med non-stick

I forbindelse med at vi måtte koke vannet en liten periode i 2007, så fikk jeg en Eva Trio-gryte (Wikipedia sier gryte er med to "ører" til håndtak, mens kasserolle skal ha et langt skaft ). Etter det har jeg byttet ut alle mine gryter/kasseroller med noe tilsvarende fra Eva Trio-serien. Jeg bruker vanligvis en av mine favoritter fra Eva Trios Gravity-serie (den ser ut til å ha gått ut av produksjon, men selges blant annet på finn), men om jeg skal lage noe som krever non-stick (karameller, for eksempel), så bruker jeg ofte en gryte jeg mener er fra Eva Trio Dura Line-serien. Se for eksempel her. Jeg er kjempefornøyd med den, men jeg passer jo på å aldri bruke skarpe redskaper i gryten, og vasker alltid gryten for hånd.

Jeg kjøpte et Eva Trio White Line-sett til mine foreldre, og de er kjempefornøyde. Jeg ser at denne kasserollen her fra White Line-serien er på tilbud nå. Den serien anbefales også!

__________________
Oss ska verne om livet langs vegen oss går.
Ingen kan hauste der dauden sår.
Blomen ska bløme og graset ska gro,
oss ska ikkje sulke til jorda med blod!
Lille meg er ikke aktiv   Svar med sitat