Vis enkelt innlegg
Gammel 25-07-23, 21:02   #12
him
Leser
 
him sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 17.867
Blogginnlegg: 5
him har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Lottogevinster eller lignende

Brukte 14.000,- på nye briller nå (fikk sms om at de kunne bli hentet i dag) - det var en må-ha-ting, så 10.000, - hadde gått rett i sluket. (Ei venninne av meg sa faktisk: var ikke klar over det fantes så dyre briller og rødt har jo vært de eneste som har vært for brillestøtte og det blir det nok tyst om nå)

Jeg hadde vært fornuftig og brukt pengene ting som var lurt (og kjedelig). Hadde jeg hatt nok penger tror jeg at jeg hadde sluttet å jobbe i vanlig jobb, og prøvd meg på egen bedrift, studert, jobbet med veldedighet eller lignende.

Av ting ... hmmm ... teater, matopplevelser, konserter etc

__________________
"The further a society drifts from the truth, the more it will hate those that speak it." - George Orwell
him er ikke aktiv   Svar med sitat