Vis enkelt innlegg
Gammel 04-08-23, 11:35   #3
Mikkeline
Flax
 
Mikkeline sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Bergen
Innlegg: 5.798
Mikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: 12 timer i Bergen med amerikansk turist

Spisekroken er et godt tips. Om du vil ha et alternativ til Olivia, så synes jeg Villani i Skostredet er et godt alternativ. Skostredet er blitt en veldig kul gate med mange ulike restauranter, så i det området er det flere alternativer.

Godt brød for frokost kanskje? Avdeling Christie på museplass. Fin beliggenhet, og da får du sett byen fra en litt annen vinkel.

__________________
03 06 09
Mikkeline er ikke aktiv   Svar med sitat