Vis enkelt innlegg
Gammel 15-10-23, 22:11   #10
Hyacinth
Kontrollfrik
 
Hyacinth sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Sammen med Richard
Innlegg: 38.937
Hyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Å ramme inn små fotografier på en pen måte

Opprinnelig lagt inn av Drømmedama, her.

Vet det ikke er det ikke er dette du lurte på, men vil bare tipse deg om at det går an å levere inn bildene i fotobutikk og få dem forstørret også. Jeg gjorde det med bittesmå gamle sort-hvitt fotografier i ulik størrelse. Nå er de like store og henger på veggen på hytta.

Takk! De er egentlig så store de kan bli uten å bli uklare, noen av bildene er ikke av særlig god kvalitet. Men jeg liker dem. Og jeg synes ikke det gjør noe at de har ulik størrelse. Men det er egentlig litt derfor jeg lurer på dette med rammer og spesielt passepartout. Om det også bør variere, liksom.

Hyacinth er ikke aktiv   Svar med sitat