Vis enkelt innlegg
Gammel 17-11-23, 15:26   #2
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.065
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Skjæremaskin, pålegg

Jeg har min andre
Ettersom noen (var det vel meg? eller mannen? fortrenge) kuttet over ledningen på den første.

Jeg fikk vel bruksforbud et år eller tre etter at jeg kuttet en bitte liten flik av pekefingeren av den, blødde hinsides, men er blitt bra igjen, dog kjenner jeg hvor det er/var.

Den brukes egentlig bare rundt jultider, til mitt hjemmelagde pålegg, lammerull og sylte, pluss evt til en skinke jeg kjøper til jul. Resten av året kjøper vi oppskåret pålegg. Mine foreldre bruker sin også til brød, det gjør jeg bare til type barnedåp og konfirmasjon, i hverdagen skjærer vi med kniv. Vi har den altså ikke stående fremme, hadde den gjort det så hadde den blitt brukt til brød også sikkert.

Men jeg har ingen anbefaling på merke. Bare liker å ha en.

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv   Svar med sitat