Vis enkelt innlegg
Gammel 01-12-23, 08:54   #401
Nextlife
Rockesøster
 
Nextlife sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2010
Innlegg: 9.471
Blogginnlegg: 1
Nextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hva har gjort deg glad i dag #16

I går var jeg og en venninne på konsert, det var ei nydelig stund.
Hun har ME og det er høyst variabelt hva hun greier å delta på, og hvor lenge hun orker. Vi prøver støtt å gjøre noe i lag, men avtalen er at om hun ikke orker eller må trekke seg underveis så prøver vi uansett, og så blir det som det blir.
I går holdt hun hele konserten, og etterpå fulgte jeg henne hjem, så vi fikk en fin rusletur med skravling i vinterkvelden.
Jeg er så glad for at hun ønsker å prøve å se om det går med slike stunder.

__________________
I'm happy, hope you're happy too
Nextlife er ikke aktiv